Dnes už si zdvojnásobíte pojistnou ochranu tak snadno

02F16956.jpg

Společnost Broker Consulting oficiálně zahájila prodej skupinového životního dopojištění s názvem OK Double. V médiích se spustila bouřlivá vlna reakcí. Není divu. Jedná se totiž o revoluční snížení cen životního pojištění, jaké doposud nemělo na českém trhu obdoby. Produkt je určen pro klienty Broker Consulting. Ti mají díky OK Double exkluzivní možnost dopojistit riziko smrti a invalidity 3. stupně za zlomek obvyklých cen, což neumožňuje žádná jiná pojišťovna ani poradenská společnost.

Člověk, kterému je 30 let, získá v produktu OK Double milionové pojištění pro případ smrti a invalidity 3. stupně za 109 korun, zatímco v obvyklých produktech by zaplatil více než 350 korun každý měsíc. (Jde o sazby na pětileté pojistné období.) Produkt je možné sjednat k již existujícím běžným produktům životního pojištění zprostředkovaným společností Broker Consulting a tím až zdvojnásobit pojistné krytí.

 

Hlavním důvodem vývoje nového produktu byla trvalá poptávka klientů i jejich finančních konzultantů po dostupném a výkonném pojištění. Lidé v České republice využívají nízké pojistné částky, které jim v případě pojistné události častokrát nedokáží pokrýt životní potřeby. Hledali jsme cesty, jak našim klientům přiblížit ideální pojistnou ochranu a řešením je právě produkt OK Double.

 

OK Double je klientům Broker Consulting k dispozici jako doplněk k již uzavřeným pojistným smlouvám. Obdobný model dopojištění v České republice ještě neexistuje. Kromě cenové dostupnosti vyniká OK Double jednoduchostí a transparentností. Jednou z jeho výhod je například to, že do pojistné částky 2 000 000 korun (do 1 000 000 korun u lidí nad 51 let věku) není nutné sepisovat zdravotní dotazník.

 

Více informací naleznete na www.bcas.cz/ok-double

DSC_0344.JPG
U všech životních pojištění jsou sazby upravovány automaticky každý rok. Na rozdíl od toho u OK Double rostou až v pětiletých cyklech. Díky tomu není nutné měnit každý rok trvalý příkaz k úhradě pojistného.
  • DSC_0344.JPG
  • Mgr. Štefan Fabíny

  • ,,Še3m Váš čas i peníze"

  • Specializace:
  • Hypoteční úvěry, Pojištění, Investice

  • Region působení:
  • Vysočina, Brno

  • Kontakt:
  • stefan.fabiny@bcas.cz

Objednávka
BEZPLATNÉ KONZULTACE
ODESLAT